Malowanie i stylizacja paznokci

Stylizacja paznokci stóp

Mimo, że klientki najczęściej wybierają zwykłe, acz stylowe, klasyczne malowanie paznokci, przygotowaliśmy również zaskakujące techniki ich zdobienia, które dają unikalny, przykuwający uwagę efekt. Oferujemy wachlarz różnych stylizacji, które z pewnością sprawią, że nasze klientki poczują się wyjątkowo.

Metoda niemalże niezauważalnego przejścia jednego koloru paznokci w drugi, dzięki ich delikatnemu cieniowaniu zwana malowaniem Ombre, Efekt Sugar, w którym to malowany specjalnym żelem wzór zostaje pokryty pudrem akrylowym, dający wrażenie tzw. kandyzowanych paznokci czy Chameleon to zaledwie niektóre z nich.

Niezwykle spektakularne zdobienie Metal Manix, polegające na utworzeniu jednolitej tafli lustra na paznokciach sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientek. Na bardziej formalne imprezy czy spotkania doskonale sprawdzą się stylizacje takie jak np. Baby Boomer, które polega na wycieniowaniu końcówek paznokcia w kolorze białym bądź mlecznym, przechodzącym w jasne, zbliżone z naturalnym odcieniem płytki paznokcia. Bez względu na humor czy okazję, wszystkie Panie znajdą u nas coś w sam raz dla siebie!

Malowanie paznokci stóp

Malowanie paznokci stóp, na pierwszy rzut oka może wydawać się nieskomplikowanym zabiegiem, jednak naprawdę piękne malowanie wymaga pomocy specjalistów. Dlatego też coraz więcej klientek przychodzi do nas z prośbą o ten pozornie prosty zabieg. Nic dziwnego – malowanie paznokci to nie tylko zwykłe nałożenie farby. W zależności od okazji i okoliczności na jakie przygotowane mają być paznokcie, pomagamy dobrać właściwy kolor oraz metodę ich zdobienia.

Dobre malowanie jednak wymaga odpowiedniego przygotowania paznokci. Przede wszystkim potrzebny jest dokładny pedicure, dzięki któremu możliwe będzie dokładne i równe nałożenie lakieru. Brak tego zabiegu może znacznie zmniejszyć trwałość malowania. Jakość i końcowy efekt nie zależy jednak jedynie od paznokci, ale również od jakości lakieru oraz wykorzystywanych ozdób. W naszym gabinecie korzystamy jedynie ze sprawdzonych produktów o wysokich standardach, tak, aby paznokcie naszych klientek wyglądały czysto oraz schludnie.