Paznokcie hybrydowe

Paznokcie hybrydowe na stopach

Częsty pedicure może spowodować pogorszenie kondycji paznokci. Czy oznacza to, że należy ograniczyć częste korzystanie z tychże usług? Otóż nie – świetną alternatywą jest pedicure hybrydowy, który pozwoli utrzymać nasze paznokcie w świetnym stanie na dłużej. Polega on na stosowaniu specjalnych lakierów, które utwardza się światłem UV. Nakłada się je bezpośrednio na paznokieć, stosując specjalne lakiery podkładowe. 

Pedicure hybrydowy jest aktualnie jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów upiększającym paznokcie stóp w naszym gabinecie. Widząc końcowe efekty oraz zadowolenie naszych klientek jego popularność nie jest niczym zaskakującym. Tradycyjny, szybko odpryskujący lakier po prostu nie spełniał ich potrzeb, a paznokcie hybrydowe umożliwiły wykonanie pięknych, unikatowych paznokci, które jednocześnie zachowują niezwykłą trwałość. W odróżnieniu od żelu czy akrylu, lakier hybrydowy zachowuje bardzo dużą plastyczność, która pracuje wraz z płytką paznokcia, dzięki czemu zawdzięcza swoją wytrzymałość. Ich efekt oraz wygląd zachowuje się nawet do trzech tygodni, po upływie których zaleca się powtórzenie zabiegu ze względu na wzrost paznokcia. 

PROFESJONALNE HYBRYDY na stopach

Malowanie metodą hybrydową jest o wiele trudniejsze niż malowanie tradycyjne. Wymaga ono odpowiedniego sprzętu, ale przede wszystkim wiedzy i doświadczenia. Powierzenie swoich paznokci ekspertowi z doświadczeniem to mądra decyzja, która sprawia, że każda z naszych klientek opuszcza gabinet zadowolona ze schludnych, pięknych hybryd na paznokciach stóp. Polecamy najmodniejsze style oraz kolory na nadchodzące miesiące, zapewniając że Wasze paznokcie po skończonym zabiegu będą wyglądały naprawdę niezwykle.

W naszym gabinecie zajmiemy się nie tylko wykonaniem, ale również zdjęciem poprzednich hybryd oraz pielęgnacją paznokci, które dzięki odpowiedniemu przygotowaniu będą gotowe na następny zabieg.